אלוורה לשתיה

 משקה אלוורה, מיץ אלוורה, אלוורה לשתיה - היתרונות הסודיים של הצמח הקוצני

הרבה מאיתנו מודעים לכך שירק ומיני משקאות המבוססים עליו, הם תמצית של בריאות מזוקקת המחזקת את גופנו ותורמת לו חיוניות אין קץ. מכאן ועד להתחיל את הבוקר שלנו במשקה ירקרק הדרך כנראה ארוכה, אבל מי שמחכה לאות מזערי, שיורה לו כי הגיע הרגע להתחיל, יכול להיאחז בטרנד חדש המבטיח בריאות ירוקה במסווה של משקה מרענן. זהו משקה האלוורה, המבוסס על הצמח הקוצני הידוע, ששורשיו אינם רק באדמה, כי אם עמוק בהיסטוריה, כשמלכות מצרים קדומות נעזרו בו כדי לרכך את עורן.  תרכיז אלוורה לשתיה של הרבלייף לחצו כאן

 

התכונות הרפואיות של ג׳ל האלוורה

הג'ל מופק מחלקם הפנימי של עלי הצמח הבשרני, הידוע בתכונותיו הרפואיות והעשיר במינרלים כמו סידן, נתרן, אשלגן, סלניום וברזל, ויטמינים כמו B, C ו-E, חומצות אמינו חיוניות וחומרים נוספים המסייעים למערכת העיכול כמו גם לבעיות עור. בשימוש חיצוני הוא מתאים לטיפול בכוויות, פצעים, הקלה על כאבי שרירים, הגנה מפני קרינת UV או טיפול קרינתי, ובבליעה הוא יכול להועיל למערכת החיסון, לדלקות, לצרבות ולייצוב רמות הסוכר בדם.

עוד מיתרונותיו של הסוקולנט החביב הזה, שממנו מפיקים מיץ אלוורה לשתייה: הוא יכול לסייע בשמירה על רמות חומציות-בסיסיות תקינות בגוף. מאחר שהתזונה המערבית מורכבת בעיקר ממאכלים יוצרי חומציות, יכול מיץ האלוורה לאזן את המינונים. סמיכותו של הג'ל המופק מן הצמח מאפשרת ספיגה של רעלים ממערכת העיכול וסילוקם מהגוף. בעקיפין העיכול המשופר עשוי לסייע גם בירידה במשקל, אבל שלא יעלו לכם רעיונות לראש לרוץ עכשיו למלא את המקרר ולהפסיק עם הספורט. צפו: מהשדה לבקבוק - כך מיוצר תרכיז האלוורה לשתיה

 

״מפץ בריאותי״

ריבוי של נוגדי חמצון במיץ האלוורה מפחית את כמות הרדיקלים החופשיים בגוף ואף מאט את ההזדקנות. מאחר שהמיץ מכיל חומר המאזן את רמות הכולסטרול בדם, גם בריאות הלב וכלי הדם משתפרת, ובעיות עיכול כמו ריפלוקס או שאר גירויים עשויים להיפתר בזכות תנועות מעיים סדירות להן עוזר המיץ. אם ראיתם לאחרונה משחות שיניים המכילות אלוורה, אל תתפלאו, שכן סגולותיו של הצמח מסייעות לרגישות בשיניים ובחניכיים, ואלוורה בצורת מיץ או ג'ל יעניקו אפילו לשיער מראה משיי, יאיצו את צמיחתו וישמרו על הלחות שלו. כן, כל אלו בצמח אחד בלבד הזוכה לא אחת לכינוי "מפץ בריאותי".

  • רוצים להינות מיתרונות האלוורה לשתיה? הרבלייף מציעה תרכיז אלוורה לשתיה שמאפשר לכם להינות מכל הטוב שבצמח ב-2 טעמים נפלאים! לעמוד המוצר לחצו כאן.
  • רוצים להינות מיתרונות האלוורה לטיפוח חיצוני? הרבלייף מציעה מגוון מוצרי אלוורה שתהנו להוסיף לשגרת היופי שלכם. לעמוד המוצר לחצו כאן.