יובל לוי

בת 24

בפעם הראשונה נחשפתי להרבלייף דרך הרשתות החברתיות, בסטורי של החונכת שלי שחיפשה אנשים שרוצים לעבוד איתה.

בשלב ראשון הצטרפתי כמפיצה כי הייתי לקראת טיול גדול ורציתי הכנסה נוספת.
ניסיתי לעבוד עד הטיול, מה שלא הצליח במיוחד מאחר ולא השתמשתי במוצרים.
כשחזרתי מהטיול פניתי שוב לחונכת שלי כי עליתי במשקל בצורה דרסטית ורציתי לחזור לעצמי. אחרי שירדתי
את שמונת הקילוגרמים הראשונים התחלתי גם לעבוד, כמובן שהכול היה יותר קל כי השתמשתי במוצרים והגעתי לתוצאות!

אני בעלת סטודיו לאימוני נשים במושב שלי, שם אני עורכת שקילות ופגישות ללקוחות שלי בשילוב אימונים. המטרות שלי ברורות: להקים עסק בפריסה ארצית, להגיע לכמה שיותר אנשים ולשנות את חייהם, וליהנות מחופש כלכלי.

היעדים שכבר השגתי הם בראש ובראשונה הגוף שלי, הביטחון שלי, השמחה שלי והסיפוק שלי. אני מרגישה שקיבלתי את החיים שלי בחזרה, והבונוס הוא שאני עוסקת בתחום שאני אוהבת שמאפשר לי לעזור לאנשים נוספים.

הקהילה שלי תומכת בי מדי יום, ואני בטוחה שללא הצוות שלי לא הייתי מגיעה למקום שאני נמצאת בו היום. נפלתי לא מעט פעמים, התייאשתי, אבל תמיד היה מי שהרים אותי, דחף ועזר לי להגיע הכי רחוק שאפשר.

החונכת שלי העניקה לי ליווי צמוד בתהליך האישי, ויותר מכך גם בתהליך העסקי.
צוות הTAB שלי הגיע אליי מספר פעמים כדי לבצע הערכת מצב של הסטודיו ולייעץ כיצד אפשר למנף את שני העסקים כדי ליצור עסק משגשג ומצליח. הם עומדים מאחוריי בכל החלטה, תומכים, מייעצים, ונותנים לי גב.

החונכת שלי שינתה עבורי הרבה. היא לימדה אותי לאכול בצורה מאוזנת, לא לוותר על מתוק, ועדיין להשיג תוצאות. היא לימדה אותי ליהנות מהדרך.

אני שמחה על הזכות להיות חלק מהארגון המדהים שלי – BFIT. קיבלתי משפחה נוספת לחיים.

*כל ההפניות לבקרת משקל קשורות לתוכנית ניהול משקל של הרבלייף, הכוללת, בין היתר, תזונה מאוזנת, פעילות גופנית קבועה, שתיית נוזלים מספקת בכל יום, תוספי תזונה אם צריך ומנוחה נאותה. תוצאות אישיות עשויות להשתנות.

יובל לוי - סיפור הצלחה