ספיר מהצרי

בת 30

מגיל 16 אני משתדלת לשלב ספורט כדי להגיע ל"חיטוב המושלם". את רוב חיי העברתי ב"דיאטות" של ירידות ועליות והתחבאתי מאחורי תירוצים "יש לי מבנה גוף רחב", "העצמות שלי כבדות".
על הרבלייף שמעתי בפוסט שהעלתה המאמנת שלי ברשתות החברתיות, בדיוק בזמן בחיי בו הרגשתי שאני אבודה וחסרת שליטה. לא אהבתי את מה שראיתי במראה, מה שכמובן השפיע גם על הנפש.
החלטתי לקחת אחריות על עצמי ובמקום ליפול למטה, להתרומם ולנסות משהו חדש. פניתי למאמנת, קבענו פגישה ומאותו רגע השתנו לי החיים! לאחר כמה חודשים של שינוי (גם חיצוני וגם באיכות החיים), ידעתי שאת השימוש במוצרים אני לא מפסיקה! המאמנת שלי הציעה לי להכיר את המערכת, להיות עצמאית יותר ולהיחשף למוצרים נוספים, ולקחתי את ההצעה שלה בשתי ידיים.
לאורך התהליך הסביבה שלי הביעה עניין במה עשיתי. הבנתי שהזכות לעזור לאחרים, ללוות אותם יד ביד לעבר המטרה שלהם, להזדהות איתם ולצעוד איתם בדרך שהובילה אותי להצלחה, לחוות את השינויים, גם הקטנים, שקורים מדי יום זה בדיוק מה שאני רוצה לעשות.
גם אני ניסיתי הכול וגם אני "ידעתי" או חשבתי שאני יודעת הכול, אבל זה לא באמת הצליח עד שהכרתי את הדרך של הרבלייף. החיים שלי השתנו לא רק תזונתית אלא גם בגישה, במחשבה, באופן ההסתכלות על החיים. חלומות נועדו להתגשם, והשמיים הם לא הגבול.

עד היום הפחתתי 28 ק"ג ו-19 אחוזי שומן1. הקוביות בבטן שאני מחכה להן 16 שנים הגיעו תוך חצי שנה!!! הביצועים הספורטיביים השתפרו באופן מדהים. קיבלתי שליטה על החיים שלי, האוכל כבר לא אויב. אני מחוברת וקשובה לגוף שלי, נהנית ומודה בכל רגע על ההחלטה שקיבלתי. היום, אני גם שותפה במועדון של הספונסרים שלי, מקבלת שם לקוחות לליווי פרונטלי ושקילות, ומשלבת פעילויות של חוגי בית, סדנאות אפייה, ערבי לקוחות, ועוד.

המנטרה שלי היא תמיד לשאוף גבוה יותר; כל מטרה שכבשתי היא ניצחון שלי על עצמי. אני שואפת תמיד להיות בתנועה, להתפתח, להכיר את עצמי מחדש ולפרוץ גבולות. עם הרבלייף למדתי שהשמיים הם לא הגבול, וחלומות נועדו להתגשם!

ספיר מהצרי - סיפור הצלחה