ליז מאירוביץ

בת 21

הכרתי את הרבלייף דרך המשפחה שלי שמשתמשת במוצרים כבר למעלה מ-29 שנים.

ראיתי את בני המשפחה שלי אוכלים ונהנים, מצליחים לאזן, מרגישים אנרגטיים ונראים נפלא, והחלטתי שאני לא רוצה להישאר מאחור. באותה תקופה עסקתי בתחום הקונדיטוריה ובעיקר "תפחתי יחד עם העוגות", מה שגרם לי להגיע למשקל שיא ולהרגיש כבדה, עייפה וחסרת ביטחון עצמי.

עם התוצאה האישית שלי – פחות 18 ק"ג ו-11% שומן – התחילו להגיע פניות רבות. אנשים ראו איפה התחלתי ולאן הגעתי, וכך בעצם הגיעו הלקוחות הראשונים שלי. שיתפתי הכול ברשתות החברתיות, כולל המתכונים שהייתי מכינה עם המוצרים.

כבר שנתיים שיש לי מועדון תזונה ברחובות. בתקופת הקורונה הצטרפו גם הרבה לקוחות באונליין; מי שגר קרוב מגיע לשקילות אצלי במועדון, האנרגיות שם מדהימות.

המטרה שהצבתי לעצמי כשהקמתי את העסק היא קודם כל ליהנות! לעזור לכמה שיותר אנשים ובעיקר לשנות את התפיסה שלהם לגבי הרבלייף. ברגע שהם מתחילים תהליך שכולל מוצרים מותאמים אישית, ליווי ומעקב אישי וצמוד, הם הופכים ללקוחות מרוצים. למדתי את זה על עצמי – כששתיתי שייקים ללא הכוונה זה לא הביא אותי לתוצאות. כאן משתלב הכוח של המסגרת! יש לנו תוכנית ואיכות מוצרים מנצחת!

החונכים שלי הם ההורים שלי, שכיום בדרגת President Team, והדודים שלי שהם בדרגת Chairman Class. זה כיף ולא פחות מאתגר כי גם הציפיות מהם גבוהות! אחותי הגיעה בגיל 24 לדרגת President Team וזה נתן לי דחיפה ענקית והוכיח לי שהכול אפשרי! אני מחכה כבר להצטרף אליהם לחופשות ולחוות את סגנון החיים המטורף שגדלתי עליו!

בסופו של דבר, השינוי הכי גדול בעסק שלי הוא השינוי שחל בי: באופי, בנחישות, בהתמדה, הסוף לדחיינות, העשייה המדהימה וההערכה מהלקוחות.

*כל ההפניות לבקרת משקל קשורות לתוכנית ניהול משקל של הרבלייף, הכוללת, בין היתר, תזונה מאוזנת, פעילות גופנית קבועה, שתיית נוזלים מספקת בכל יום, תוספי תזונה אם צריך ומנוחה נאותה. תוצאות אישיות עשויות להשתנות.

ליז מאירוביץ - סיפור הצלחה