הדר כהן

בת 28

הסיפור שלי עם הרבלייף התחיל לפני כ-4 שנים. כל חיי חיפשתי דרכים קלות ומהירות להפחתת משקל. הצלחתי להפחית משקל, ומהר מאוד עליתי הכול בחזרה והרגשתי עייפות, דיכאון ותסכול. בכל שיטה התנזרתי ממשהו שאהבתי לאכול ולא הצלחתי לשמר את התוצאה. חברה טובה המליצה לי על הרבלייף. באותה תקופה לא אהבתי את המראה החיצוני שלי, ניסיתי אין-ספור דיאטות, אבל תמיד הרגשתי רעבה וסבלתי מבולמוסי אכילה.
השתתפתי במאסטר קלאס ואתגר הירידה במשקל. כיום, אני בעלת מועדון תזונה ברחובות ומעבירה ערבי לקוחות HOM (הזדמנות עסקית).

הצטרפתי להרבלייף כי רציתי להגיע לירח הדבש שלי עם גוף שאני אוהבת, ולא רציתי להיכנס להריון עם עודף משקל. עם הזמן, הבנתי שהאתגר הגדול שלי הוא לשמור על התוצאה שהגעתי אליה.

הפחתתי 35.5 ק"ג ו-20 אחוזי שומן וירדתי 6 מידות מכנסיים, ממידה 46 למידה 36. למדתי לשמור על אורח חיים בריא ופעיל עם תזונה נכונה באמצעות שימוש במוצרים, הכוונה וייעוץ מהמאמן שלי. הגשמתי את החלום להפוך לאימא ולהרגיש טוב עם הגוף שלי, צעירה יותר ואנרגטית יותר. אני שומרת על התוצאה ונהנית כל יום מאורח חיים בריא. הביטחון העצמי שלי חזר ואני אוהבת את מה שאני רואה. הפכתי לגרסה הטובה ביותר של עצמי.

את רוב הדיאטות שלי עשיתי לבד והיה קושי רב בכך. הקהילה של הרבלייף העניקה לי מסגרת, תמיכה, מוטיבציה והשראה. למדתי שאם אחד יכול, כולם יכולים.

המאמן שלי תמך בי בעזרת ליווי צמוד ומעקב אחר סדר היום שלי, תכנון ארוחות נכון, ייעוץ והכוונה וקבוצת וואטסאפ תומכת. הוא לימד אותי לא להסתכל על הזמן אלא על היעד, לא לעצור ולא משנה כמה זמן זה ייקח.
היום, אני גאה בעצמי. למרות כל רעשי הרקע, למרות הכול, עשיתי את זה למען עצמי!

*כל ההפניות לבקרת משקל קשורות לתוכנית ניהול משקל של הרבלייף, הכוללת, בין היתר, תזונה מאוזנת, פעילות גופנית קבועה, שתיית נוזלים מספקת בכל יום, תוספי תזונה אם צריך ומנוחה נאותה. תוצאות אישיות עשויות להשתנות

הדר כהן - סיפור הצלחה