עדן אלבז

בת 29

ראיתי סטורי של חברה טובה עם המסר ״רוצה לשנות אורח חיים? דברי איתי״. בזמנו הייתי אחרי לידה עם עודף משקל רציני. קבענו פגישה, ומיד התאהבתי.

לאחר כחצי שנה הצטרפתי כחברה עצמאית והקמתי את העסק שלי. חיפשתי הכנסה נוספת מאחר וההכנסה החודשית שלי קטנה לאחר הלידה ולא הספיקה לפרנסת הבית. מהר מאוד ההכנסה מהעסק עלתה על ההכנסה העיקרית שלי, התפטרתי, והיום אני מנהלת עסק במשרה מלאה. כשעברתי את יעד ההכנסה העיקרית התחלתי להרחיב את בסיס הלקוחות כדי לבנות ארגון.

תחושת הסיפוק שאני מקבלת מהעסק היא מדהימה. התוצאות של הלקוחות, האושר, תחושת הסיפוק שלהם. היום, היעד העיקרי הוא לסגורGET כאשר AWT היא תחנה בדרך מבחינתי, תחנה מאתגרת אך נעבור גם אותה.

הקהילה של הרבלייף לימדה אותי שאפשר לחיות אחרת, לנהל אורח חיים בריא וגם לבחור בעצמי, בעצמאות שלי, בגידול הילדים שלי, מה שלא התאפשר בעבודתי הקודמת.

החונכת שלי הפכה לחברה. היא הגיעה עד אליי הביתה לשקילות וסייעה לי לכל אורך התהליך עם טיפים לתזונה והתנהלות נכונה. בסך הכול הפחתתי כ-21 ק"ג ו-9 אחוזי שומן. אורח החיים שלי השתנה מקצה לקצה. כשהחונכת שלי פרשה, ליין החונכות מעליה קיבלו אותי באהבה: גיל אלוני שהיא חברה מעבר לחונכת שנמצאת שם עבורי תמיד וליוותה אותי בהקמת העסק ובהריון השני; ותמר וגיא אלוני ורוני חגי שמחויבים להצלחה שלי ומחזיקים לי את היד לאורך הדרך, בהצלחות וגם בקשיים.

היום אני נמצאת בתהליך ירידה שני אחרי הלידה השנייה, 7 חודשים אחרי וכבר 14 ק"ג פחות, מנהלת אורח חיים בריא, עסק מצליח ומאושרת מכל רגע.

עדן אלבז - סיפור הצלחה