אדווה גולדנברג

20 בת

שקלתי 140 ק”ג וסבלתי מעייפות כרונית ועוד בעיות רבות שנגרמו עקב המשקל. עברתי ניתוח קיצור קיבה, אחריו ירדתי 50 ק”ג ולאחר מכן הירידה במשקל נעצרה. רציתי לעשות שינוי באורח החיים שלי ולכן הצטרפתי ל-Herbalife Nutrition. נכנסתי לאתגר שנקרא 90 הימים, במהלכו ירדתי 20 ק”ג1.

הכרתי צוות שהפך למשפחה. עודדו, תמכו, לימדו, הקשיבו ונתנו לי תמיד הרגשה מדהימה! בזכותHerbalife Nutrition שיניתי את כל תפיסותיי לגבי תזונה ומשקל. למדתי להקשיב לגוף שלי, לאהוב את עצמי ולקבל את מי שאני. הבנתי שדיאטה היא לא פתרון אלא יש לעשות שינוי בכל אורח החיים: תזונה נכונה ומאוזנת, פעילות גופנית קבועה, שתיית מים ושינה טובה. קיבלתי חיים חדשים וטובים יותר!

לאחר האתגר הציעו לי הזדמנות עסקית, להיות חברה עצמאית ב Herbalife Nutrition ומאמנת לאורח חיים בריא. זו היא הרגשה מדהימה לעזור לאנשים לשנות את חייהם לטובה, ללוות אותם לכל אורך הדרך, לתת להם השראה ומוטיבציה ולראות את החיוך שלהם על הפנים, מרוצים מהתוצאות.

תזכרו: אל תוותרו על החלומות שלכם, תלחמו עד שתשיגו את מה שאתם רוצים, כי אתם מסוגלים!

1: כל ההפניות לבקרת משקל קשורות לתוכנית ניהול משקל של הרבלייף, הכוללת, בין היתר, תזונה מאוזנת, פעילות גופנית קבועה, שתיית נוזלים מספקת בכל יום, תוספי תזונה אם צריך ומנוחה נאותה. תוצאות אישיות עשויות להשתנות.

סיפור הצלחה אדווה