ד"ר מריון פלטשר-מורס

Ph.D – גרמניה

ד”ר מריון פלטשר-מורס

דר’ מריון פלטשר-מורס Ph.D. היא חברה בוועדה הרפואית המייעצת של הרבלייף, הנותנת הדרכה על שימוש במוצרים ומעדכנת בחדשות בריאות באמצעות הספרות של הרבלייף, האינטרנט ואירועי הדרכה מסביב לעולם.

כיום, פלטשר-מורס עומדת בראש יחידת המחקר התזונה הקלינית וקבוצות מחקר בהשמנת יתר במחלקה לגסטרואנתרולוגיה, אנדוקרינולוגיה, תזונה נכונה וחילוף חומרים באוניברסיטה של אולם Ulm, גרמניה. היא מתמחה בתזונה בריאה והיחס בין השמנת יתר והפרעות קשורות בחילוף חומרים. היא ערכה מחקר ניסוי נרחב המתמקד בנושא זה, במיוחד בהפחתה במשקל יתר באמצעות דיאטה מוגבלת קלוריות, דיאטות דלות קלוריות, תחליפי ארוחה ותרופות. עבודתה מוקדשת לפיתוח והערכת תוכניות להפחתת משקל לטווח ארוך ואסטרטגיות מונעות להפרעות הקשורות בתזונה.

פלטשר-מורס היא בוגרת האוניברסיטה של אולם, שבה היא קיבלה את תואר הדוקטור שלה בביולוגיה אנושית. לפני כן, היא למדה מתמטיקה וכימיה באוניברסיטה של אולם. הוא גם למדה תזונה וקיבלה דיפלומה באוניברסיטה של הוהנהיים.

פלטשר-מורס החלה את הקריירה שלה כטכנאית מעבדה בפא. ריינץ, ניו-אולם ולאחר מכן במחלקה הביוכימית באולם. היא עברה להיות חוקרת במחלקה לרפואה לפני שרכשה ניסיון רב ערך בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת קליפורניה, לוס-אנג’לס (UCLA). מאז שנת 1999, פלטשר-מורס עבדה גם כחוקרת בכירה בתחום התזונה באוניברסיטה של הוהנהיים במוסד לכימיה ביולוגית ותזונה. במהלך 13 השנים האחרונות, התפרסם המחקר שלה ברחבי העולם.