ד"ר לואיג'י גראטון

ד"ר לואיג'י גראטון

כסגן נשיא לענייני רפואה וחינוך, דר' לואיג'י גראטון מתאם את הניהול האסטרטגי והכיוון של הוועדה הרפואית המייעצת של הרבלייף כדי לוודא שלמפיצים יש הבנה מקיפה של המוצרים, המרכיבים והיתרונות שלהם. בנוסף, הוא מנהל את התפעול היום יומי של המחלקה לענייני רפואה וחינוך המבטיחה שכל השאלות של מפיצים בנושאי רפואה יקבלו מענה מהיר ומדויק.

גראטון עובד בצמידות למאמני מפיצים ברחבי העולם כדי להבטיח הפצה מדויקת של המידע על המוצרים. הוא גם נואם באירועי הרבלייף מרכזיים ומרחיב את הידע של המפיצים אודות המוצרים של הרבלייף.

הוא כתב מספר רב של מאמרים על תזונה והשמנת יתר, והופיע בטלוויזיה בדברו על תזונה, רפואית אנטי-אייגי'נג, תזונה לספורטאים, ונושאים רפואיים אחרים.

גראטון קיבל את התואר הראשון שלו במדעים והתואר השני בבריאות הציבור מאוניברסיטת קליפורניה, לוס-אנג'לס. הוא קיבל את תואר הדוקטור שלו בבית הספר לרפואה של מאונט סיני באוניברסיטה של ניו-יורק והשלים את ההתמחות שלו ברפואת משפחה במרכז לרפואת משפחה הוברט האמפרי במחוז לוס-אנג'לס. הוא השלים את לימודי הפוסט-דוקטורט ב-UCLA. בנוסף לכך, גראטןן עבד כרופא מומחה ברפואת משפחה וכן כרופא קליני במרכז לתזונה אנושית ב-UCLA בתוכנית לגורמי סיכון בהשמנת יתר.

גראטון זכה לדיפלומה מאת הוועדה האמריקאית לרפואת משפחה ומומחה לתזונה קלינית.