מחקר ומדע – המחויבות המדעית

הועדה המדעית שלנו

מדענים זוכי פרסים, רופאים מכובדים ומומחי תזונה מפורסמים, הם הכוח המוביל מאחורי המוצרים החדשנים שלנו.
הרבלייף מחוייבת להיות המובילה במדע ובתזונה מתקדמת, ולהציב את הסטנדרטים בהם נמדדות כל חברות התזונה.

הועדה התזונתית המייעצת

מתוך מחוייבות לאיכות וליושרה מדעית, הקמנו את הועדה התזונתית המייעצת הכוללת מומחים מובילים בתחום התזונה והבריאות.

הרבלייף מחויבת לקביעת הסטנדרטים שעל פיהם נמדדות כל חברות התזונה. אנו מקדמים את מדע התזונה באמצעות מחקר מדעי המתנהל בכל העולם. מאז 2003, הגדלנו את ההוצאה על מחקר ופיתוח במידה רבה כדי לקדם את תהליך פיתוח המוצרים.

ב-2011 הוציאה החברה קרוב ל-25 מיליון דולר על תחומי מחקר ופיתוח משולבים, תפעול טכני, עניינים מדעיים, אבטחת איכות / בקרת איכות, בטיחות מוצרים ותאימות. החברה מוציאה בנוסף 11 מיליון דולר על ענייני תזונה, רישוי מוצרים ומיקור אסטרטגי.

להרבלייף צוות של 180 מדענים, ומתוכם 19 בעלי תואר Ph.D.. צוות החברה הפנימי נתמך ב-30 מדענים יוצרים, כולם בעלי תואר PhD. החל מינואר 2011 ועד היום (מרץ 2012), יזמה החברה 12 מחקרים קליניים, שמתוכם חמישה קשורים ישירות למוצר תערובת האבקה להכנת משקה.

הערה: תערובת האבקה להכנת משקה היא מוצר קיים, אשר אינו נכלל בהוצאות על מחקר ופיתוח המדווחות כיום על פי חוקי FABS, (חוקי חשבונאות) המאפשרים לסווג הוצאות כהוצאות מחקר ופיתוח אם הן קשורות למוצרים חדשים או לשינויים “משמעותיים” במוצרים קיימים.

המעבדה לתזונה תאית ומולקולרית עש מארק היוז

כחלוצה בשטח הבריאות, תרמה הרבלייף כספים להקמת מעבדת מחקר במרכז לתזונה אנושית באוניברסיטה של קליפורניה לוס-אנג’לס (UCLA).*

* UCLA או האוניברסיטה של קליפורניה לוס-אנג’לס, היא אחת מהאוניברסיטאות המכובדות ביותר בעולם. היא מתפארת בחמש פקולטות שקיבלו פרס נובל ותשע מדליות לאומיות במדעים.
פרס נובל הוא סימן מסחרי רשום של קרן נובל.