הרבלייף תהייה נותנת החסות התזונתית הרשמית של כוכב הכדורגל כריסטיאנו רונאלדו

לוס אנג'לס 5  יוני 2013 – הרבלייף, (סימול NYSE:HLF) חברה בינלאומית לתזונה מתקדמת, הודיעה כי היא תהפוך לנותנת החסות התזונתית הרשמית של שחקן הכדורגל הבינלאומי, כריסטיאנו רונאלדו.

השחקן הפורטוגזי שמשחק כדורגל במועדון ריאל מדריד בספרד, נחשב כאחד מהשחקנים הטובים ביותר בעולם על המגרש, וכסמל ספורט עולמי מחוץ למגרש.

הרבלייף תעבוד עם רונאלדו על מנת לפתח ולייעל את תכנית התזונה האישית שלו ולספק לו מגוון מוצרי תזונת ספורט.

הסכם החסות התזונתית, השווה מליוני דולרים, אשר נחתם בין הרבלייף לרונאלדו , הינו לתקופה של 5 שנים,  וכולל זכויות פרסום עולמיות ופעילויות קידום מכירות משותפות שונות. החוזה יכלול  גם את ההזדמנות להרבלייף ורונאלדו לפתח מבחר מוצרי תזונת ספורט  במיתוג משותף..

"אני מאמין בלהט בחשיבותה   של תזונה הנכונה עבורי כפרט,במגרש  ומחוץ למגרש. אני מצפה לעבודה עם הרבלייף, כחברה שחולקת את התשוקה שלי ומביאה את המומחיות וידע כזה בתחום תזונת  ספורט ", ציין רונאלדו.

מייקל א. ג'ונסון , יו"ר ומנכ"ל הרבלייף העולמית ציין : "כריסטיאנו רונאלדו הינו אחד משחקני הכדורגל הגדולים ביותר בעולם, ומי שחולק באופן ברור  את הפילוסופיה שלנו  לגבי  תזונה נכונה המצויה בליבה של  חיים בריאים ופעילים, וכמקנה יתרון מרכזי בעולם התחרותי של ספורט מקצועי. אנו שמחים על ההזדמנויות שמערכת יחסים זו ללא ספק תביא למותג הרבלייף והמפיצים העצמאיים שלנו ",

הסכם זה הנו חלק מתכנית חסות  רחבה יותר של הרבלייף שמטרתה קידום אורח חיים בריאים ופעילים. רונאלדו מצטרף ליותר מ -100 ספורטאים בחסות הרבלייף אחרים, כגון: לוס אנג'לס בארה,ב, פ.ס פומה במקסיקו, הקבוצה הברזילאית בוטפוגו, ספרטק מוסקבה ברוסיה והקבוצות הלאומיות  של בלגיה וונצואלה.