אתיקה ותאימות

קוד ההתנהגות של הרבלייף

קוד ההתנהגות של הרבלייף משמש כאמצעי עיקרי שבאמצעותו הארגון שלנו מתקשר את המחויבות שלו להתנהגות אתית וחוקית של העובדים ובעלי המניות שלנו. הקוד מספק הנחיה יעילה ומקיפה של ציפיות החברה להתנהגות אתית ומדריך אותנו ככל שאנו שואפים לעבר המטרה שלנו להפוך את העולם לבריא ושמח יותר.
העובדים של הרבלייף מקבלים הדרכה על הקוד מדי שנה. הקוד עודכן לאחרונה ב-16 בדצמבר, 2022.

קו חם לאתיקה ותאימות

אנו נמצאים כאן ומקשיבים! בין אם אתם עובדי הרבלייף, קבלנים, מפיצים, לקוחות, ספקים או אנשים מהציבור הרחב, אנו מעודדים אתכם להעלות כל חשש לגבי התנהגות בלתי הולמת, חשד להפרות של החוק, הפרה אפשרית של קוד ההתנהגות של הרבלייף כמו גם הפרה של כל מדיניות אחרת והנהלים של החברה.

אם אתם עובדי הרבלייף, יש לשקול קודם לדבר עם ממונה, מנהל, מחלקת אתיקה ותאימות, או נציגים משפטיים או ממשאבי אנוש. אם אתם חשים אי נוחות להעלות את הבעיה בתוך הארגון, אנו ממליצים בחום להיעזר באחת מהאפשרויות הבאות. אם אתם רואים או שומעים על משהו שאינו עולה בקנה אחד עם הערכים שלנו, יש לנו שיטות שונות לדיווח על החששות שלכם 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, מבלי לחשוש מתגובת נגד, זאת באמצעות מספר טלפון ‎ 1-809-477-254, ניתן לבקר ב-‎IntegrityLine.Herbalife.com‎, או לשלוח אימייל למחלקת אתיקה ותאימות בכתובת: ‎EthicsandCompliance@herbalife.com. הקו החם שלנו מופעל על ידי צד שלישי עצמאי. במקרים המורשים על פי חוק, ניתן להעלות תלונות באופן אנונימי.

הרבלייף אינה סובלת פעולות נגד, או התעמרות בכל צורה שהיא, נגד כל מי שמעלה חשש הקשור להפרה פוטנציאלית של חוק, תקנה או מדיניות כלשהם.

התקשרו
1-809-477-254

בקרו באתר
‎IntegrityLine.Herbalife.com

קוד ההתנהגות של הרבלייף – לצפייה בקוד והורדה שלו

למאפיינים נוספים ותפקודיות, הורידו את ה-PDF של כללי ההתנהגות של הרבלייף ישירות מהדפדפן וצפו בו באמצעות Adobe.