שגיב חמו סיפור הצלחה

שגיב חמו, 40 סיפור הצלחה

היו לי המון ניסיונות כושלים לעשות שינוי באורח החיים שלי ולרדת במשקל, הגעתי למצב שקשה לי לעשות פעולות יומיומיות בסיסיות ביותר כמו לרדת במדרגות. רק כשהגעתי ל Herbalife Nutrition, נודע לי על חשיבותה של תזונה נכונה ושילוב של פעילות גופנית. הצטרפתי לקבוצה מדהימה, שכל שבוע מתאמנים יחד ומשתפים באתגרים ובקשיים. הכושר הגופני שלי השתפר מאוד ולמדתי מה טוב לגוף שלי ומה לא. האימונים הקבוצתיים היה כלי נהדר בתהליך עצמו, זה דחף אותי כל פעם מחדש לקצה היכולת ונתן לי מוטיבציה להגיע ליעד שהצבתי לעצמי: צמצמתי היקפים, ירדתי 24 ק"ג1 והגעתי ל-17% שומן! המאמן שלי דאג להיות איתי בקשר על בסיס שבועי בנייד, בנוסף ל-3 אימונים בשבוע. הוא נתן לי מוטיבציה, חיזק ועודד אותי כל פעם שהרגשתי שקשה לי. הקבוצה והמאמנים גרמו לי להאמין בעצמי ולהוכיח לעצמי שהכל אפשרי עם עבודה קשה והתמדה.

כל בוקר אני קם ומודה על הזכות שניתנה לי לעשות את השינוי הזה שגרם לי אושר עילאי גם מבחינה רוחנית וגם מבחינה פיזית. בזכות חבר עצמאי של Herbalife Nutrition שהיה גם המאמן שלי, הסביבה התומכת, כוח הרצון והמוצרים המדהימים2 של חברת Herbalife Nutrition הצלחתי להגיע ליעדים שלי ולשמר עד היום את התוצאות ולחיות אורח חיים בריא. לאחר השינוי שעברתי, הרגיש לי הכי טבעי בעולם והצטרפתי כחבר עצמאי ב-Herbalife Nutrition וכמאמן לאורח חיים בריא. המטרה שלי היא לסייע לכמה שיותר אנשים לשפר ולשנות את אורח חייהם וליצור קהילה אקטיבית. זו תחושת סיפוק ענקית ללוות את הלקוחות שלי לכל אורך הדרך ולראות אותם מתקדמים ומגיעים לתוצאות נהדרות!

1: כל ההפניות לבקרת משקל קשורות לתוכנית ניהול משקל של הרבלייף, הכוללת, בין היתר, תזונה מאוזנת, פעילות גופנית קבועה, שתיית נוזלים מספקת בכל יום, תוספי תזונה אם צריך ומנוחה נאותה. תוצאות אישיות עשויות להשתנות.

2: מוצרי הרבלייף אינם מיועדים לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה של מחלות כלשהן.