אנה סיפור הצלחה

אנה סיפור הצלחה

שמי אנה גיישין. אני בת 35. אימא לשני ילדים.
מגיל מאד צעיר אני נלחמת עם המשקל שלי. הסיפור שלי החל בצבא. שירות לא פשוט עם הרבה מתח עצבים ודאגה. התגייסתי במשקל 65 קג וסיימתי שירות צבאי עם 120 קג. רציתי מאוד לרדת במשקל והייתי מגיעה למצבי שבר ובכי. סבתא שלי ז"ל סיפרה לי את סיפור חייה במלחמת עולם השניה ועל ההשרדות שלה על בסיס תה ולחם שחור. באותו רגע קיבלתי החלטה שאם היא שרדה אני גם אצליח. בשנת 2001 עברתי ללחם שחור ותה וכך בארבעה חודשים ירדתי קרוב ל-50 קג. הפגיעה בבריאות שלי כלל לא עניינה אותי. המטרה הייתה ירידה במשקל.

שמרתי על משקל הזה במשך 3 שנים. בשנת 2005 התחתנתי ורציתי להביא ילדים לעולם. התבשרתי שישנה בעיה רפואית ובמשך 6 שנים עברתי טיפולי הפרייה. הטיפולים גרמו בעיקר למתח נפשי ועלייה במשקל. ההריון ראשון שלי בשנת 2014 החל עם משקל 107 קג. בלידה הגעתי ל117 קג. מיד לאחר לידה גיליתי שאני בהריון טבעי שני שלי ובמהלכו עליתי עוד 20 קג. באותה תקופה נושא התזונה לא עניין אותי בכלל. הייתי מאושרת מזה שהבאתי ילדים לעולם.

בסיום ההריון השני החל מסע הדיאטות שלי. אין דיאטה שלא ניסיתי. לא הייתה קבוצת תמיכה אחת שבה לא ביקרתי. הגוף שלי הפך להיות "אקורדיון", בשלב מסויים הבנתי ששום דיאטה אינה עובדת וקיבלתי החלטה לעבור ניתוח שרוול קיבה כמו שעשתה אחת החברות שלי. לא עצור אותי אפילו ההשלכות של הניתוח. בזכות הילדים שלי שבכו שאני לא אעזוב אותם ביטלתי את הניתוח יום לפני, בדיוק בדקה ה90.

מאז אני נשארתי במשקל 127קג. הרמתי ידיים ולמדתי לאהוב את עצמי ככה. בשנת 2014 עברתי מנתניה לאשקלון. איך אומרים… שום דבר לא קורה סתם.

בגן של הילדים שלי הכרתי בחורה מדהימה עם סיכה. חשבתי שאני יודעת הכל על הרבלייף ולכן לא רציתי לשמוע אותה. לאותה בחורה אמרתי: "חברות נהייה בשמחה… הרבלייף לא". החברות נמשכה 4 חודשים ללא אזכור כלל מוצרי הרבלייף. בתקופה זו הגעתי למשקל שיא שלי 133 קג.

בתחילת 2015 התקבלתי לעבודה חדשה ועמדתי לקנות בגדים חדשים. בחנות גיליתי לתדהמתי שמידה 58 זו מידה אחרונה ולצערי היא קטנה עליי. באותם רגעים היה השבר. בכי ואי ידיעה איך ממשיכים הלאה. ההחלטה שקיבלתי באותו רגע היה שביתת רעב עד לירידה למשקל רצויי. כך במהלך חודש ללא אוכל ירדתי 10 קג עד שהתעלפתי. אותה בחורה עם הסיכה לא השאירה לי ברירה ולקחה אותי יד ביד למועדון לאורך חיים בריא.

לאחר שקילה על משקל tanita הזדעזעתי מהתוצאות. פה החל המסע שלי לאורח חיים בריא עם חברת הרבלייף.
עד כה במהלך 13 החודשים האחרונים ירדתי מעל ל-20 קג. בהיקפים ירדתי יותר מ150 סמ. במקביל קיבלתי תוצאות מדהימות. הפסקתי לחוש עייפות. כאבי הברכיים נעלמו כלא היו. מחודש לחודש אני חוזרת לנשיות שבי.

עוד בתחילת התוכנית שלי הסובבים החלו לשאול אותי על ההישגים שלי בירידה במשקל. פה הוסבר לי על הזדמנות עסקית שחברת הרבלייף מציעה. היום שיניתי לחלוטין את אורח החיים שלי. אני לא מפסידה בתי ספר שחברת הרבלייף נותנת לי. קיבלתי החלטה לשנות מקצוע בחיי ולעזור לכמה שיותר אנשים. אני רוצה להודות לחברת הרבלייף שנפלה בזכותי הזדמנות להכיר את מוצרי הרבלייף ולשנות לי ולמשפחה שלי ולסובבים אותי את אורח החיים שלהם.
אני עדיין נמצאת בליווי אישי של חונכת לירידה למשקל יעד. מקווה השנה להגיע לתוצאה סופית.