סיפורי הצלחה

“מוצרי הרבלייף שינו את חיי!”
זה מה שמיליוני אנשים מספרים על ההצלחה שחוו בעקבות שימוש במוצרי הרבלייף. מתזונה תאית לבקרת משקל וטיפוח העור, המוצרים שלנו יכולים לשנות את חייכם גם כן. קראו על כמה מההצלחות בסיפורים הבאים.

שגיב חמו סיפור הצלחה

היו לי המון ניסיונות כושלים לעשות שינוי באורח החיים שלי ולרדת במשקל, הגעתי למצב שקשה לי לעשות פעולות יומיומיות בסיסיות ביותר כמו לרדת במדרגות.

אדווה גולדנברג - סיפור הצלחה

רציתי לעשות שינוי באורח החיים שלי ולכן הצטרפתי ל-Herbalife Nutrition. נכנסתי לאתגר שנקרא 90 הימים, במהלכו ירדתי 20 ק”ג1

מגיל מאד צעיר אני נלחמת עם המשקל שלי. הסיפור שלי החל בצבא. שירות לא פשוט עם הרבה מתח עצבים ודאגה. התגייסתי במשקל 65 קג וסיימתי שירות צבאי עם 120 קג.

בגיל 35 התחלת להעלות במשקל. כמו כל אישה רציתי להיראות טוב ולהיות רזה. ניסיתי המון שיטות הרזייה שונות, אבל ללא תוצאות. בכל פעם שהייתי מביטה במראה או עולה על המשקל הייתי מתאכזבת מחדש, מאבדת את האמון בעצמי ונכנסת לדיכאון.

קוראים לי עידן רצאבי ואני בן 24, ללא ספק יש הרבה סיפורי הצלחה ! אבל מה שאני עברתי רק אני עברתי…

סבטלנה בת ה-34 מספרת כי “מאז שהייתי תלמידת בית ספר תיכון, סבלתי מעודף משקל , מעולם לא עסקתי בפעילות גופנית אך שמרתי על אורח חיים בריא.

“היום אני מרגיש יותר טוב מתמיד” מיכאל בן 55 מבת-ים, במקצועו אח מספר כי בשנת 1994 עלה לישראל , מיכאל היה עסוק בהשתלבות בחברה ומציאת עבודה ולא שם לב שבינתיים הוסיף למשקלו משקל רב. ” במשך 10 שנים צברתי יותר מ30 קילוגרם משקל עודף. כתוצאה מזה התחלתי להרגיש לא טוב, זה התבטא בעייפות כרונית,קוצר נשימה,היה לי מאד קשה לעלות במדרגות. אני כל הזמן ניסיתי להפחית במשקל ולשפר את מצבי הבריאותי.

אלה בת ה- 53 סבלה תמיד מעודף משקל ובמיוחד לאחר הלידה, גופה השתנה לחלוטין.

סטנלי מילינר חבר נבחרת ה-World Team מספר כי מגיל 10 הוא עוסק בענפי ספורט שונים- שחייה, כדור מים, ובמשך 28 השנים האחרונות בסקווש.

“לטווח הארוך המטרה שלי זה להישאר בריאה וחטובה כל חיי” מרגריטה מספרת כי לפני כשלוש שנים, לאחר לידת בנה, הוסיפה 23 ק”ג תוך חצי שנה למשקלה. “מעולם לא הצלחתי להתעמל, ניסיתי דיאטות שונות עם דיאטניות ובסדנאות המשלבות אימוני כושר אישיים וללא הצלחה. את הרבלייף הכרתי בשנת 2007, חשבתי לעצמי אולי זה יכול לעזור גם לי… ומאז הצבתי לעצמי מטרה לשקול 70 ק”ג ולחזור למידותיי לפני הלידה, 38!

יוסופ בן ה-53 עובד כפועל באתר בניה. העבודה הקשה דורשת מאמץ פיזי ומשקלו העודף הפריע לו בעבודתו היומיומית.

אמנון בן ה-51 שקל למעלה מ-10 שנים יותר מ-100 ק”ג. ” ניסיתי דיאטות שונות ותמיד אחר ירידה של 10-15 ק”ג, התחלתי לעלות תוך חודש או חודשיים.

בשנת 1989 אידה הכירה לראשונה את הרבלייף, השתמשה במוצרים וגילתה כי אכן המוצרים הם טובים, בריאים ותורמים לתחושת החיוניות הכללית.

משקלה של טטיאנה עלה בצורה דרסטית לאחר שתי לידות, היא סבלה מכאבי גב והרגליים לא נתנו לה מנוח.

“כיום אף אחד לא יכול לקרוא לי “שמן”!” “בשנים האחרונות לאחר שהתגייסתי לצבא המשקל היווה עבורי בעיה, מעולם לא היה לי ידע בתזונה נכונה ולא הבנתי דבר בעניין. באוגוסט 2007 התחלתי להשתמש במוצרי הרבלייף תחילה בארוחות בוקר בריאות בתוספת חלבונים ולאחר מכן במגוון רחב יותר של מוצרים.

כל מה שחלמתי עליו, הפך למציאות” “מילדותי סבלתי מעודף משקל, השמנתי משנה לשנה. ניסיתי דיאטות שונות ומפגשים עם דיאטניות אך דבר זה תרם רק לעלייה במשקל. לגיל 20 הגעתי עם משקל עודף של 152 ק”ג, התחושה הייתה קשה, הסביבה התרחקה ממני ובנוסף הכוח והרצון להתמודד עם בעיית המשקל נעלם.

“עם הרבלייף חיי החלו להשתנות” רותי מספרת כי יום עבודתה היה מתחיל בשעה 4 לפנות בוקר בקונדיטוריה ומסתיים ב-2 בצהריים ולפעמים יותר. “העבודה הייתה מאוד קשה והתוצאה לא איחרה לבוא, הוספתי למשקלי משקל עודף שהכביד על גופי וכתוצאה סבלתי מכאבי גב והתקשיתי בתפקוד היומיומי ובביצוע מטלות הבית הפשוטות.

“אני מודה למפתחי המוצרים על האיכות הגבוהה במוצרים המורגשת בכל ביס ובכל לגימה.” “מאז שאני זוכר את עצמי פחדתי להשמין והייתי תמיד על הגבול הדק בעזרת הרבה מאד ספורט (בעיקר שחייה ואופני הרים). בתקופות בהן התאמנתי פחות זה מייד התבטא בנטייה להשמין. יום אחד פגשתי במספר נציגים של הרבלייף במהלך פעילות ספורט במרכז הארץ שהציעו לי לטעום ממשקה השייק שהכינו. שתיתי ונהניתי מהטעם. מאז אני צורך את מוצרי ניהול המשקל של הרבלייף בקביעות.

אחרי ימים ספורים נעלמה העייפות שלי, הרגשתי אנרגיה וכוחות מחודשים.” “במהלך 6-8 שנים אחרונות עבדתי שעות ארוכות בעבודה פיזית. מאחר ותזונתי לא הייתה מסודרת ובגלל שאכלתי בצורה לא מבוקרת ובזמנים לא קבועים ולא שמרתי על אורח חיים בריא, שמתי לב כי משקלי החל לעלות.

“אם לרגע חשבתם שהאמנתי שארד במשקל, אם לרגע חשבתם שאני אחת שאלך לחדר כושר כל יום ועוד אוהב את זה – טעיתם. הכל התחיל ביום שבעלי ואני הכרנו את הרבלייף, לא האמנתי באבקות אבל החלטתי – שאני הולכת על זה! כבר הרבה זמן לא הרגשתי טוב עם עצמי, לא אהבתי להסתכל במראה. אדם שמן מעולם לא הייתי אבל לאט לאט עם השנים עליתי במשקל, לא עשיתי פעילות ספורטיבית, אפילו הייתי נגד, ולא השקעתי בעצמי.

היום אני בת 32 ומרגישה כבת 17″ איסנה מספרת כי בגיל 23 עלתה לישראל, בעקבות המשבר כעולה חדשה השתנו גם הרגלי האכילה שלה. “מבלי לשים לב התחלתי לעלות במשקל, בהתחלה הדבר לא הפריע לי כלל, אך עם הזמן שמתי לב שהתחלתי להתעייף מהר מידי.