ספורט וחסויות

באמצעות חסויות רבות מטעם החברה ומערכות יחסים למיתוג משותף ברמה הגלובלית, האזורית והמקומית, אנו מניעים מודעות לחברה שלנו, למוצרים ולהזדמנות העסקית. אנו מעניקים חסות לספורטאים ברמה עולמית, לקבוצות ולאירועים מסביב לגלובוס, לרבות כריסטיאנו רונלד ווה-LA Galaxy, כמו גם לאלופים בענפי ספורט אחרים רבים.

 • לפני הוצאתם לפועל, כל הסכמי החסויות חייבות להיבדק ולקבל אישור על ידי הצוות המשפטי באזור או במשרדים הראשיים.
 • העתקים מכל הסכמי החסויות עוברים למשרדים הראשיים של התאגיד ב-LA Live.
 • סטייה מתנאי הסכם החסויות, לרבות השפה המאושרת המתארת את החסות, או מסגנונות לוגו שאושרו, אסורה בהחלט.
 • על חלק מהקבוצות מקבלות החסות והספורטאים, כמו ה-LA Galaxy או כריסטיאנו רונלדו, ייתכן ויהיה צורך לקבל אישור נפרד על כל החומרים.

סיכום חסות מאושרת
הרבלייף מעניקה חסות ליותר מ-250 ספורטאים, קבוצות ואירועים תחרותיים מסביב לעולם, לרבות Cristiano Ronaldo, ה-LA Galaxy ו-Leadville Race Series, אירוע שנתי של רכיבת אופני הרים וריצת שדה.

אנו חברת תזונה עולמית וחסויות הספורט שלנו מחזקות את החשיבות של אורח חיים בריא ופעיל.

אנו מתמקדים ביצירת שותפויות עם קבוצות, ספורטאים ומנהלי אירועים אשר מעוניינים במוצרים של הרבלייף לתמיכה בביצועים של הספורטאים.

ספורטאים

הרבלייף מעניקה חסות לספורטאים מקצועיים אשר חולקים את המחויבות שלנו למצוינות, בריאות ואורח חיים בריא. הספורטאים מקבלי החסות שלנו בוחרים במוצרים של הרבלייף לתמיכה בביצועים שלהם ולהתאוששות במגוון תחומי ספורט, כמו כדורגל, טריאתלון, כדורסל וספורט מוטורי.

הרבלייף גאה להיות שותף התזונה העולמי של Cristiano Ronaldo, כוכב על בין-לאומי בכדורגל. בשימוש בקו מוצרי תזונת הספורט שלנו, אנו עובדים עם רונלדו כדי למקסם את תוכנית התזונה האישית שלו.

קבוצות

כמה תריסרים של קבוצות ספורט מובילות בעולם בוחרות בהרבלייף כחברת התזונה הרשמית שלהם. למוצרים של הרבלייף יתרונות העשויים לתמוך בביצועים הספורטיביים, לרבות תחליפי ארוחה בריאים, תמיכה בתרגילי סיבולת,* אנרגיה מוגברת,* מאזן נוזלים ותמיכה בהתאוששות השרירים.*

הרבלייף היא נותן החסות המייצג ושותף התזונה הרשמי של ה-Los Angeles Galaxy, וכן של קבוצות כדורגל מובילות רבות אחרות ברחבי העולם.

*הצהרות אלה לא הוערכו על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי. המוצרים האלה אינם מיועדים לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעת מחלות כלשהן.

אירועים

הרבלייף תומכת בבריאות הציבור ובכושר גופני באמצעות מתן חסות והשתתפות במגוון רחב של אירועים ברחבי העולם כולל תחרויות כדורגל, טריאתלונים, מירוצי אופניים, מירוצי סירות ועוד.

 • תוכניות מתן החסות של הרבלייף מכוונות לקידום אורח חיים בריא ופעיל. כחברת התזונה הנכונה הרשמית של קבוצות וספורטאים אלופים, הרבלייף מציעה מוצרי תזונה לביצועים מעולים העשויים לסייע לספורטאים מקצוענים להצטיין ברמה הגבוהה ביותר.
 • הרבלייף היא שותף התזונה הרשמי של Los Angeles Galaxy.
 • הרבלייף היא שותף התזונה הרשמי של Christiano Ronaldo
 • הרבלייף היא יועץ התזונה הרשמי של הליגה האמריקאית לכדורגל לנוער (AYSO). הרבלייף גם מעניקה מוצרי בריאות, כושר ותזונה לארגון והיא נותן חסות רשמי ל-AYSO.

הביוגרפיה של סמנתה קלייטון:

נולדה בליברפול, אנגליה, סמנתה עובדת כיועצת שלנו בשנתיים האחרונות והיא מובילה את תוכנית 24-Fit שלנו, תוכנית אימון הכושר הגופני המקיפה הראשונה שלנו וסדרה של סרטוני וידאו. בשנת 2000 היא יצגה את אנגליה במשחקים האולימפיים בסיני הן בריצת 200 מטר והן במירוץ שליחים 100X4. לפני האולימפיאדה, היא זכתה בשתי מדליות במוקדמות למשחקים האולימפיים; מדלית כסף בריצת 200 מטר, ומדלית ארד בריצת 100 מטר. היא זכתה במדלית כסף במירוץ שליחים 100X4 באליפות אירופה לצעירים. השיא האישי שלה עומד על 11.40 בריצת 100 מטר ו-23.02 בריצת 200 מטר. סמנתה היא מאמנת אישית ומאמת קבוצת פעילות גופנית באמצעות האיגוד האמריקאי לכושר גופני ואירובי (AFAA) והארגון הבין-לאומי למדע ספורט (ISSA).

גביע העולם

גביה העולם של פיפ”א 2014™יתקיים בברזיל, החל מה-12 ביוני ועד ה-13 ביולי. אנו נכין הנחיות לשיווק קבוצות ומפיצים כדי לוודא שהרבלייף מנצלת את ההזדמנות הזו להדגיש את שחקני הכדורגל והקבוצות מקבלות החסות שלה, בהתאם להנחיות של הגביע העולמי פיפ”א™.

המשחקים האולימפיים

אנו צריכים להיות זהירים מתי, כיצד והיכן אנו מתייחסים ל”משחקים האולימפיים” כיוון שהוועד האולימפי הבין-לאומי מגן מאוד על המותג שלו, על הסימנים המסחריים ועל כללי האכיפה עליהם.על הרבלייף חלות מגבלות מיוחדות בהתייחסות לחסויות ולבריתות עם משתתפים אולימפיים (פרטים וקבוצות כאחד). לפרטים בדקו במסמך נפרד שכותרתו חסויות אולימפיות הנחיות משפטיות לזכויות יוצרים וגרפיקה.

 • אין להתייחס להשתתפות או לניצחונות של הספורטאי באירועים האולימפיים או להשתמש במילים ‘אולימפיאדה’, ‘אולימפי’, ‘משחקים אולימפיים’, או העיר או הכותרת של המשחקים האולימפיים (לדוגמה, המשחקים בלונדון 2012) ללא אישור משפטי.*
 • אין להשתמש לעולם בחומרים כלשהם בסמל הטבעות האולימפי או בגרפיקה של אירועים רשמיים או משחקים.
 • קבוצות אזוריות צריכות גם הן להיות מודעות למגבלות המלל בשוק המקומי שלהם וליישם את מה שמקובל במיוחד במדינה / באזור שלהם, אם אלו שונים מהמידע שניתן במדריך זה.
 • לשאלות נפוצות נוספות ולפרטים נוספים, עברו ל-Post Olympic Rules and Assets ב-WW Distributor Communications Portal.