חברת הרבלייף – סיפור של הצלחה יוצאת דופן

החלום

הסיפור המופלא של הרבלייף מתחיל לפני יותר מ-40 שנה בחזונו של מייסד החברה, מארק היוז (2000-1956). מארק, שאיבד את אימו שנפטרה בגיל 36 בלבד מסיבוכי דיאטה, החליט למצוא דרך שתאפשר להפחית משקל באופן בטוח, תהיה פשוטה ליישום ובמקביל תציע תוצאות משנות חיים.

במסע החיפושים שלו אחר תזונה נכונה וניהול משקל מארק הגיע לסין, שם למד על כוחה של רפואת הצמחים הסינית המסורתית. כאשר חזר, החל ליישם את הידע שצבר. הוא גייס צוות המורכב ממומחים ידועי שם לרפואה ותזונה, ובשנת 1980 הקים את חברת הרבלייף.

תחילת המהפכה

הרבלייף הוקמה עם פורטפוליו מגוון של מוצרים חדשניים ואיכותיים. הבשורה התפשטה במהירות, כאשר אלפי לקוחות מרוצים הצליחו להפחית ממשקלם ולשפר את בריאותם ואת תחושת הרווחה הכללית שלהם. החברה המשיכה לצמוח ופורטפוליו המוצרים של הרבלייף המשיך להתרחב עם תוספי מזון ייעודיים ומוצרי טיפוח.

הצעת הערך

לקוחות הרבלייף נהנים מהיתרונות הייחודיים שמציעה תוכנית מקיפה ומותאמת אישית בשילוב תמיכה אישית וקהילתית שיוצרת הרגלים משני חיים. מוצרי החברה החדשניים מיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת ומאפשרים התאמה אישית מדויקת לצורכי הלקוחות, וחברי הרבלייף העצמאיים מספקים את השילוב המנצח הנדרש ליצירת שינוי אמיתי באורח החיים: תזונה וכושר גופני בשילוב מעטפת של קהילה תומכת.

החזון

ליצור שינוי בחייהם של אנשים עם ההזדמנות העסקית הטובה ביותר בתחום המכירה הישירה ולהציע את מוצרי התזונה וניהול המשקל הטובים ביותר.

 חלום שהתגשם

כיום, הרבלייף היא חברה משגשגת המציעה תוכניות ניהול משקל, מוצרי תזונה וטיפוח אישי המיוצרים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ומשרתת בכל יום מיליוני לקוחות מרוצים ב-94 שווקים בכל רחבי העולם. כל זאת, עם הזדמנות עסקית מוכחת המאפשרת לאנשים להגשים את החלומות והמטרות שלהם.

מעבר למוצרים המחוללים שינוי בחייהם של אנשים, הרבלייף תומכת בפעילויות ובמיזמים חשובים בכל רחבי העולם. קרן הרבלייף היא קרן גלובלית ללא מטרות רווח המוקדשת לשיפור חייהם של ילדים בכל רחבי העולם באמצעות גישה לתזונה בריאה. היוזמה הגלובלית של הרבלייף, תזונה לאפס רעב (Nutrition for Zero Hunger), פועלת כדי למגר את הרעב העולמי, להבטיח גישה לתזונה טובה ולטפל בהשמנת יתר באמצעות מתן גישה למזון בריא, שיפור החינוך התזונתי, איתור משאבי מזון בר-קיימא והעלאת המודעות למשבר העולמי.

החברה תומכת בקידום אורח חיים בריא ופעיל באמצעות השתתפות ומתן חסות ליותר מ-250 ספורטאים מקצועיים, ביניהם כדורגלן העל כריסטיאנו רונאלדו, קבוצות ואירועי ספורט מסביב לעולם. בישראל, הרבלייף ישראל מעניקה חסות לוועד האולימפי והפראלימפי.