ההנהלה

כאן תוכלו ללמוד יותר אודות חברי ההנהלה של הרבלייף נוטרישן. אלו אשר מובילים ומנהלים את התעשייה, אשר מעבירים את המחויבות של הרבלייף לשנות חיי אנשים ב- 90 מדינות ברחבי העולם.

מייקל או ג’ונסון, יושב ראש ומנכל

ג’ונסון תומך נלהב של המשימה והגדרת חזון של הרבלייף נוטרישן, אסטרטגיה, והבטחה להיות החברה המובילה בתחום החדשנות בתזונה ייעודית, כושר, טיפוח וניהול המשקל. כדי לשפר את הרגלי התזונה של האנשים ברחבי העולם ולחזק את הקהילות שלנו. כיו”ר פעיל, הוא מתמקד ביוזמות שעלולות להשפיע באופן חיובי על טיפול בהשמנת יתר, הזדקנות בריאה ונושאים אחרים המשפיעים על החברה שלנו. הוא גם נשאר הקול הקבוע עבור מפיצים עצמאיים הרבלייף.

דר אגוונובי, מנהל תחום בריאות ותוזנה

ד”ר אגוונובי אחראי על פילוסופיית התזונה של החברה ועל הקפדה על שילוב מדעי התזונה בהדרכה תזונתיים ובחינוך מוצרים לחברים עצמאיים של הרבלייף. הוא עובד בשיתוף פעולה הדוק עם צוות המדענים שלנו ושל Ph.D. כמו כן הוא מספק מנהיגות ותמיכה במכון הרבלייף לתזונה ובמועצה המייעצת של החברה.

דס וולש, נשיא

אחראי לצמיחה של העסק שלנו על ידי עבודה צמודה עם המפיצים בכדי להשיג גישה רחבה יותר וחדירה עמוקה יותר של מוצרי הרבלייף בכל העולם.

ג’ון דה סימון, מנהל כספים ראשי

אחריות גלובלית לכל התחום הפיננסי, חשבונאות, תכנון אסטרטגי, ומשקיע עבור הפעילות העסקית של הרבלייף ברחבי העולם, ג’ון דהסימון מבטיח כי הרבלייף תישאר פרודוקטיבית.

סטיב הנינג Ph.D , מנהל מדעי ראשי, חבר הועדה המדעית המייעצת

ד”ר הניג הוא המדען הראשי של הרבלייף עם אחריות על פיתוח המוצרים של החברה, פונקציות מחקר איכות, כולל רישוי, בטיחות ומחקר ופיתוח. הוא גם מוביל את הועדה המדעית המייעצת של הרבלייף נוטרישן.