עובדות מעניינות על הרבלייף

הרבלייף היא לא רק חברה שמייצרת מוצרים המחוללים שינוי בחייהם של אנשים. הרבלייף עומדת מאחורי הערכים לפיהם היא פועלת, ותומכת בפעילויות ובמיזמים חשובים בכל רחבי העולם. הנה חמש עובדות מעניינות על הרבלייף שאולי לא ידעתם:

 1.  הרבלייף תורמת לקהילה

הרבלייף משפרת את חייהם של ילדים ומבוגרים בכל רחבי העולם באמצעות תזונה נכונה. קרן המשפחה של הרבלייף שהוקמה ב-1994 על ידי מארק יוז, מייסד הרבלייף, היא קרן גלובלית שלא למטרות רווח המוקדשת לשיפור חייהם של ילדים בכל רחבי העולם באמצעות גישה לתזונה בריאה.

ב-2005, הציגה הקרן את תוכנית התזונה של הרבלייף, Casa Herbalife, המספקת תזונה טובה לילדים בכל העולם. התוכנית נקראה על שמו של בית יתומים שהקימה הקרן בברזיל, הנושא שם זהה. כיום, הרבלייף מספקת מימון בגובה מיליוני דולרים ל-171 בתי יתומים, בתי חולים, בתי ספר וארגונים בלמעלה מ-61 מדינות ול-120,000 ילדים בכל שנה.

 1.  הרבלייף ישראל מסייעת לבית חם ביפו ד' של אגודת יד ביד

גם בישראל, תוכנית Casa Herbalife פועלת באמצעות אגודת יד ביד התומכת בבית החם ביפו ד'. במסגרת פעילות העמותה, הרבלייף תומכת בילדים ועורכת עבורם מגוון פעילויות, הכוללות:

 • חגיגות במועדי ישראל
 • איסוף תרומות של ציוד/רכוש ממפיצים ועובדי החברה
 • פעילויות חודשיות מגוונות: פעילות גופנית, הצגות, פעילויות עם בעלי חיים, שיעורי ציור, כדורגל, תזונה בריאה ועוד.
 1.  תזונה לאפס רעב

היוזמה הגלובלית של הרבלייף, תזונה לאפס רעב (Nutrition for Zero Hunger), מתחייבת להשקעה בגובה שני מיליון דולר במטרה לשים קץ לרעב העולמי, להבטיח גישה לתזונה טובה ולטפל בהשמנת יתר. היוזמה, בסיוע שותפים הפועלים ללא מטרות רווח, תתמקד במתן גישה למזון בריא, שיפור החינוך התזונתי, איתור משאבי מזון בר-קיימא והעלאת המודעות למשבר העולמי.

 1.  הרבלייף מעניקה חסות לכריסטיאנו רונאלדו

משנת 2013, הרבלייף מעניקה חסות לכדורגלן העל, כריסטיאנו רונאלדו. בשנת 2017 הרבלייף השיקה מוצר חדש, CR7 DRIVE שפותח בשיתוף פעולה עם רונלאדו ויגיע בקרוב גם לישראל. המוצר פותח כדי לייעל את ביצועי הספורט ולספק מענה לצרכים התזונתיים הייעודיים של חובבי כושר וספורטאים מקצועיים, ומתווסף לסדרת מוצרי תזונת הספורט של הרבלייף Herbalife24

 1.  הרבלייף תומכת באירועי בריאות וספורט

הרבלייף תומכת בקידום אורח חיים בריא ופעיל באמצעות השתתפות ומתן חסות ליותר מ-250 ספורטאים מקצועיים, קבוצות ואירועים מסביב לעולם הכוללים תחרויות כדורגל, טריאתלונים, מרוצי אופניים, מרוצי סירות ועוד. הספורטאים מקבלי החסות בוחרים במוצרי הרבלייף לתמיכה בביצועים ובהתאוששות במגוון תחומי ספורט.

 • הרבלייף היא שותף התזונה הרשמי של Los Angeles Galaxy
 • הרבלייף היא יועץ התזונה הרשמי של הליגה האמריקאית לכדורגל לנוער (AYSO) ; הרבלייף מספקת גם מוצרי בריאות, כושר ותזונה לארגון והיא נותנת החסות הרשמית ל-AYSO.
 1.  הרבלייף ישראל מעניקה חסות לוועד האולימפי

הרבלייף חתומה על הסכם חסות עם הוועד האולימפי והפראלימפי הכולל מענק כספי ומוצרי תזונה ייעודיים לספורטאים. בין הספורטאים נמצאים שגיא מוקי, אלוף העולם בג'ודו, אילנה קרטיש, אלופת ישראל בהיאבקות נשים, ושחר שגיב, טריאתלט מצטיין. בנוסף, הרבלייף תעניק חסות למשחקים האולימפיים בטוקיו 2020!