הכירו את מועדוני הכושר והתזונה של הרבלייף – קהילה תומכת ליצירת שינוי אמיתי

האם אתם מנסים להשיג מטרה מאתגרת ובלתי מושגת? החלטתם ליצור שינוי אמיתי בחייכם?  מתאמנים בפעם הראשונה וסובלים מחוסר מוטיבציה? מערכת תומכת תסייע לכם בהתמודדות עם האתגרים בהם תיתקלו לאורך הדרך ותחגוג את ההישגים שלכם:

  1. תמיכה: לכולנו יש רגעים בחיים בהם הדברים לא מתקדמים כפי שרצינו. לעתים, קשה לנו להתמודד עם הקושי לבד ואנו זקוקים למערכת תומכת שתוכיח לנו שאנחנו לא לבד, ותזכיר לנו שגם אחרים מתמודדים עם בעיות דומות.
  2. מוטיבציה: מכירים את הימים בהם הכול נראה קשה, ואז מגיע חבר ובעזרת מילה טובה ומעט עידוד משפר מיד את מצב הרוח שלכם וגורם לכם לראות את הדברים באופן שונה? באופן דומה, הדרך להשגת היעדים קלה הרבה יותר כאשר מקבלים מוטיבצי בכל יום ומתגברים על מכשולים יחד.
  3. מחויבות: כולם זקוקים לתחושת אחריות ומחויבות: להגיע לאימון, לבצע את כל התרגילים, לבחור במנה בריאה יותר במסעדה. קהילה תומכת מספקת ערבות הדדית שתגרום לכם להרגיש מחויבים לתהליך.
  4. אנרגיה: אנרגיה היא מדבקת וסוחפת. כאשר אתם מוקפים באנשים שמקרינים סביבם אנרגיה חיובית – ההשפעה היא גדולה אף יותר. חשבו על כך: אם אתם הולכים לחדר הכושר בכל יום ועושים אותו דבר, זה משעמם. לעומת זאת, פעילות גופנית עם אנשים נוספים בסביבה תומכת תספק לכם אנרגיה בימים בהם אתם עלולים לוותר לעצמכם.
  5. השראה: ההשראה היא אדירה. ללמוד מסיפורי הצלחה, לראות חברים מגיעים להישג שנראה קודם בלתי אפשרי. לצאת מאזור הנוחות שלכם ולא לוותר. ללמוד שאף אחד לא מושלם – ודווקא מתוך חוסר השלמות מגיעה ההצלחה.

מועדוני הכושר של הרבלייף מופעלים על ידי חברי הרבלייף עצמאיים ומספקים את השילוב המנצח הנדרש ליצירת שינוי אמיתי באורח החיים: תזונה וכושר גופני בשילוב מעטפת של קהילה תומכת שתאפשר לכם להתקדם ולצמוח בכל יום. בכל ביקור במועדון תוכלו ליהנות משייק תחליף ארוחה טעים ובריא של הרבלייף, ומקהילה תומכת שתספק לכם עידוד והדרכה בהשגת יעדי המשקל והכושר שלכם. הקיפו את עצמכם באנשים שמוציאים מכם את המיטב, יגרמו לכם לבצע שינויים חיוביים בחייכם ולהפוך את היעד שעלול להיראות מאיים – לבר השגה.